Fortis Marathon Rotterdam

Fortis Marathon Rotterdam
Rotterdam
www.fortismarathonrotterdam.nl

 

Afgelopen evenementen

  • 15-04-2007
  • 13-04-2008
  • 05-04-2009

Afstanden

  • Marathon

Parcours

  • (gedeeltelijk) verhard
  • Vlak

Faciliteiten

  • Tijdregistratie Chip
Van Datum Cijfer
jacqueline 19-04-2007 *
ik kreeg bij 34 te horen dat we moesten gaan wandelen en dat er geen tijd registratie meer zou zijn. Dus de marathon op een rustig tempo wel uitgelopen. Zie ik maandag toch een tijdregistratie staan. Als lopers op 34 km punt nog rennen er goed uitzien kunnen zij de marathon gewoon uitlopen. Ook ik had naar de organisatie geluisterd. Eigen drank bij me, rustig tempo. Belachelijk !! dat de marathon werd stil gelegd. Blijft eigen verantwoording om te lopen. Kan altijd wat gebeuren vorig jaar viel er ook een dode is de marathon ook gewoon doorgegaan. Het was echt een adhoc beslissing die niet goed was overdacht. Mensen trainen een jaar zien hier naar uit en omdat sommige deelnemers niet naar hun lichaam kunnen luisteren (nog een kwart procent van het aantal gestarte deelnemers!) moet de rest daar onder lijden. bovendien denk ik dat het verstandig was geweest dat dhr Kadics eerst overleg had moeten hebben hoe het was op drinkpost met de medewerkers daar voordat hij zo'n domme uitspraak doet over wel of niet voldoende drinkwater ipv gelijk zijn conclusie te trekken.
Herman 17-04-2007 *****
Ik blijf waardering houden voor dit evenement. De "fouten" die nu zijn gemaakt zijn door de extreme omstandigheden gekomen en zijn niet te wijten aan gebrekkige organisatie. Er waren inderdaad te weinig bekers, maar je rekent er niet op dat iedereen 3,4 of meer bekers gebruikt. Werd bij de meeste posten door improvisatie goed opgelost. Waren alleen wel onduidelijkheden over de afgelasting, ikzelf was ergens bij 33 km punt. Zou volgens berichtgeving geen tijdregistratie meer plaatsvinden, terwijl dit er wel nog was, dus had eventueel stiekem nog door kunnen gaan, maar al met al een juiste beslissing om af te lasten en er maar vanuit gaan dat de temp. volgend jaar weer normaler is.
Lisette 17-04-2007 ***
teleurstelling, ik werd tussen de 34 en 35 km gestopt door de politie die opeens met zwaaiende armen op het traject stond. ben letterlijk een paar maal door de politie te motor gesommeerd te stoppen want ze vertelden er waren geen ambulances meer en dat heeft natuurlijk gevolgen. Heb uiteindelijk gewandeld en werd door de burgermeester bij de finish binnen gehaald.
Het heeft een dubbel gevoel dat ik hem niet rennend heb uitgelopen want ik had mijn tijd aangepast en het ging goed!
Even commentaar op de directeur van de Marathon die zag ik gisterenavond op tv en die kon ik wel door de beeldbuis heen trekken!
Hij zei dat er genoeg water was en genoeg bekertjes want die waren zelfs terug gekomen (tuurlijk als je de marathon met 17 km inkort komen er wel bekers terug)... Dit was niet het geval! Ik heb bij de 15 km post een beker van de grond geplukt en kon deze gelukkig onder de tuinslang afspoelen. Er was te weinig water!
Er waren te veel smalle doorgangen (kwam ook door het publiek, dat op sommige plaatsen wel erg ver op de weg ging zitten).
Wat mij ook opviel, door de warmte was het publiek veel kalmer dan voorgaande jaren...
Ik hoop volgend jaar revanche te kunnen nemen!
Herman de Beer 16-04-2007 *
Schandalig dat de organisatie wetende dat het zo warm zou worden verzuimd heeft voldoende drinkbekertjes in te slaan. Toch niet vreemd dat er mensen in het ziekenhuis terecht komen met uitdrogingsverschijnselen en hartproblemen.
Vervolgens de wedstrijd staken en daarmee heel veel lopers duperend die de Marathon goed getraind uit hadden kunnen lopen. Had dan of de race vooraf gestaakt voor de minder snelle onder ons of de lopers voor (Op een juist gekozen tijdstip) de laatste lus tegengehouden en die in de laatste lus waren door laten lopen
Martyn 16-04-2007 **
Gisteren meegedaan aan de marathon van Rotterdam maar wegens de hitteproblemen uitgestapt. Ik kon eenvoudig mijn warmte niet kwijt. Erger nog was dat er nauwelijks water was bij de 5 en 10 km punten voor de tweede helft van de marathon. Ik kon gewoon niet aan water komen bij het 10 km punt!! Dat de organisatie (Kadiks) dan nog loopt te verkondigen dat er genoeg was.....
 

Geef hier je reactie op het hardloop-evenement:
Fortis Marathon Rotterdam

Hoe is je waardering voor dit evenement

geen mening

- heel goed

- beter dan gemiddeld

- gemiddeld

- minder dan gemiddeld

- slecht

Toelichting

Naam

E-mail
(niet zichtbaar
op de site)

Is het evenement te ver weg voor één dag?

Kijk op MyTravelguide voor accomodaties, vliegreizen en meer.


 
     

hardloopevenementen | disclaimer | links over hardlopen | Evenement toevoegen | Adverteren | Evenementen